INTENCJE MSZALNE

13 - 26 XI 2017 r.

Poniedziałek 13.11.2017r.

18.00 
1) + Józefa Żurawskiego – pog.

2) − O Boże bł. dla członkiń KŻR i Grupy Intronizacji oraz za zmarłych z tych grup

18.30 
+ Szczepana Raćkowskiego – pog.


Wtorek 14.11.2017r.             

18.00 
1) + Jana Gajka w 30 r.śm.

2) + Zbigniewa Fryś – pog.

18.30 
+ Marka Świercza – pog.


Środa   15.11.2017r.               

18.00   
1) + Józefa Musialika w 1 r.śm.

2) + Elżbietę Klarę Ostrowską – pog.

18.30 
+ Cecylię Zalewską – pog.


Czwartek 16.11.2017r.        

18.00
1) + Jana Raszkiewicza – pog.

2) + Teresę Bienias – pog.

18.30 
+ Stefana Piechocińskiego – pog.


Piątek 17.11.2017r.

18.00
1) + Janinę w 13 r.śm. i Józefa Krzyżanowskich

2) + Stanisława Zawadzkiego – pog.

18.30 
− O Boże bł. dla nowożeńców Małgorzaty i Michała Wojda


Sobota 18.11.2017r.              

7.30    
+ Łukasza Ławrukiewicza – pog.

18.00 
1) + Wiesławę Siemińską, Franciszka i Zofię Rępalskich

2) + Bogumiłę i Jana Dąbkowskich i Grzegorza Skwarę

Niedziela 19.11.2017r.         

9.00    
1) + Edmunda, Mariannę i Włodzimierza Barszczewskich

2) + Konstantego Brodnickiego i zm. z r-ny Brodnickich i Wachowskich

11.00 
− Par.

17.00 
+ Jerzego Rozmus, Stanisława i Wiesława Kacperczaków

Poniedziałek 20.11.2017r.

18.00 
1) + Barbarę Popielarz – pog.

2) + Siergieja Torżyńskiego – pog.

18.30 
+ Wiesława Wróbla – pog.

Wtorek 21.11.2017r.              

18.00 
1) + Mieczysława Kamińskiego w 12 r.śm.

2) + Wiesławę Teresę Pawlicką – pog.

18.30 
+ Tadeusza Smagalskiego – pog.

Środa   22.11.2017r.             

18.00 
1) + Janusza Plewko

2) + Tadeusza Górnego – pog.

18.30
+Eugeniusza Grzybowskiego-pog


Czwartek 23.11.2017r.      

18.00 
1)+Alinę Aleksandrowicz – pog.

2) + Tadeusza Modzelewskiego – pog.

18.30
+Mariannę Ostrzeniewską – pog.

Piątek 24.11.2017r.

18.00
1) +Za dusze w czyśćcu cierpiące

2) + Mariannę Jankowską – pog.

18.30 
+ Marka Świercza – pog.


Sobota 25.11.2017r.
7.30   
+ Józefa Żurawskiego – pog.

18.00 
1) + Walentynę, Zdzisława, Bronisławę i Stanisława Piecyk i Julię Biedrzycką

2) + Stanisławę Wiśniewską w 8 r.śm. i z r-ny Wiśniewskich i Mazurkiewiczów

Niedziela 26.11.2017r.        

9.00    
1) + Radosława Mrozowskiego, Krystynę i Bronisława Stańczyków

2) + Mariannę i Jana Kofman i r-ców z obojga stron

11.00 
− Par.

17.00 
+ Anastazję i Bronisława Glinickich

 

Copyright © Parafia Serock 2017

Search