INTENCJE MSZALNE

03-16.09.2018 r.

Poniedziałek 03.09.2018r.        

18.00 

1) + Marię i Kazimierza Cesarzów

2) + Władysława i Cecylię Zakrzewskich, Annę Dąbrowską, Jana Piwowarskiego i c.r-nę Ciszkowskich

18.30   

+ Jana Ciszkowskiego w 13 r.śm.

 

Wtorek 04.09.2018r.   

18.00   

1) + Władysławę, Stefana i Stanisława Lewandowskich

2) + Felicję i Antoniego Adamowskich

18.30   

− O Boże bł. dla nowożeńców Pauliny i Artura Jeż

 

Środa 05.09.2018r.       

18.00   

1) + Dorotę i Włodzimierza Siemińskich i Stanisława Moczydłowskiego

2) + Grzegorza Stępień w 6 r.śm.

18.30   

− O Boże bł. dla nowożeńców Aleksandry i Daniela Stępińskich

 

Czwartek 06.09.2018r.

18.00   

1) + Zdzisława Pertkiewicza w 5 r.śm.

2) + Stanisławę i Czesława Korbuszewskich i zm. z c.r-ny

18.30

+Ireneusza Grzybowskiego-od koleżanki

 

Piątek 07.09.2018r.      

18.00   

1) + Wincentynę i Józefa Piekutowskich, r-nę Sajewskich i Popielskich

2) + Wiesława Wróbla

18.30   

− Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Krystyny i jej rodziny

 

Sobota 08.09.2018r.     

7.30      

− Dziękczynna za otrzymane łaski i opiekę Matki Bożej

17.00   

− Ślub    

18.00  

1) + Konrada w 8 r.śm., Genowefę, Kazimierza, Stefana, Romana i Jadwigę Goluba i Stanisława Zawadzkiego

2) + Mariannę Chimkowską, Genowefę i Franciszka Wronów, Rozalię i Józefa Chimkowskich

 

Niedziela 09.09.2018r.

9.00      

1) + Radosława Mrozowskiego, Krystynę i Bronisława Stańczyków

2) + Wandę Adamczyk

11.00   

1) − par. 

2) − Dziękczynno – błagalna, z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Joanny i Władysława w 4 r. ślubu

17.00   

+ Franciszka Topczewskiego w 7 r.śm., Natalię i Józefa Topczewskich, Jana i Juliannę Kochanowskich

Poniedziałek 10.09.2018r.        

18.00

1)+Mirosławę Latosińską w 9 r.śm.

2) + Teresę Nalewajek w 2 r.śm.

18.30

−O Boże bł. dla nowożeńców Sylwii i Bartłomieja Krawczyków

 

Wtorek 11.09.2018r.   

18.00   

1) + Walerię i Władysława Korzeniewskich

2)+Konstantego i Genowefę Wrzesińskich

18.30    + Teresę Świderską – pog.

 

Środa 12.09.2018r.       

18.00

1) + Krzysztofa Niegowskiego w 2 r.śm.

2) + Sabinę Justyniańską – pog.

18.30   

− O Boże bł. dla nowożeńców Anny i Szymona Fabiańskich

 

Czwartek 13.09.2018r.

18.00   

1) +Paulinę i Piotra Zakrzewskich

2) − O Boże bł. dla członków KŻR i Grupy Intronizacji oraz za zmarłych z tych grup

18.30   

+ Zenona Książyka – pog.

 

Piątek 14.09.2018r.

Podwyższenie Krzyża Świętego

18.00   

1) − O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty z okazji 39 r. urodzin

2) + Stanisławę, Henryka i Michalinę Marchlewskich

18.30   

− O bł. Boże i łaski potrzebne dla grupy Ekip Notre Dame

 

Sobota 15.09.2018r.     

7.30      

− Dziękczynna za otrzymane łaski i opiekę Matki Bożej

17.00   

− Ślub

18.00   

1) + Pawła Walkowskiego

2) + Pawła w 8 r.śm., Wacława w 10 r.śm., Józefę i Aleksandra Obrębskich, Andrzeja, Genowefę i Wacława Tomaszewskich, Czesława (M) i Juliannę Bigos

 

Niedziela 16.09.2018r.

9.00  

1)+Jadwigę Dąbrowską w 14 r.śm.

2) + Stefana, Marię i Jacka Zadrożnych i Bożenę Kik

11.00   

1) − par.

2) − Dziękczynno – błagalna, z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Marty i Marcina Trzaska z okazji 8 r. ślubu

17.00   

+ Marię i Mieczysława Stalmach

INTENCJE MSZALNE

17-30.09.2018 r.

Poniedziałek 17.09.2018r.        

18.00   

1) + Halinę Mitek – pog.

2) + Włodzimierza Rygielskiego – pog.

18.30   

− O Boże bł. dla nowożeńców Dagmary i Simone Riva Violetta

 

Wtorek 18.09.2018r.   

18.00   

1) + Stanisławę w 5 r.śm., Jadwigę i Mariana Siemińskich oraz zm. z c.r-ny

2) + Genowefę, Kazimierza, Stefana, Konrada, Romana, Jadwigę i Stanisława Zawadzkiego

18.30

+ Wiesławę Jakubowską – pog.

 

Środa 19.09.2018r.       

18.00

1) + Jadwigę, Bolesława, Kazimierza i Mieczysława Matuszewskich

2) + Jana, Józefę, Czesławę i Mieczysława Piecyków

18.30

+Wiesławę i Zygmunta Skurzewskich

 

Czwartek 20.09.2018r.

18.00

1) + Wiesława Jaskułowskiego w 3 r.śm.    

2) + Zenona, Romualdę i Rudolfa Popielarzów

18.30   

+ Adriana Ostrowskiego w r. śm.

 

Piątek 21.09.2018r.      

18.00   

1) + Adriana, Wiesława i r-ców Smyk, Mariannę, Władysława i Sławomira Bobrowskich

2) − O szczęśliwą wieczność dla Gabrysia oraz opiekę Bożą dla c. r-ny

18.30   

+ Bronisławę Siwek

 

Sobota 22.09.2018r.     

7.30

+ Hannę Kalinowską – pog.

16.00

− Ślub

18.00   

1) + Jana Filipkowskiego i teściów Filipkowskich

2) + Zbigniewa Turka, dziadków Groszkowskich i Turków

 

Niedziela 23.09.2018r.

9.00

1)+Józefa i Pelagię Wilamowskich i ich r-ców   

2) + Adama Nagata w 15 r.śm.

11.00   

1) − par. 

2) − Dziękczynno – błagalna, z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Janusza i Elżbiety z okazji 20 r. ślubu

17.00   

− Dziękczynno – błagalna, z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Emilii i Józefa Matuszewskich z okazji 57 r. ślubu

Poniedziałek 24.09.2018r.        

18.00    

1) + Stanisława Turka – pog.

2) + Bożenę Szymańską – pog.

18.30    

− O Boże bł. dla nowożeńców Karoliny i Artura Kowalewskich

 

Wtorek 25.09.2018r.   

18.00   

1) + Annę Krupa w 8 r.śm.

2) + Krzysztofa w 7 r.śm. i Eugeniusza w 1 r.śm. Grzybowskich

18.30

− O Boże bł. dla nowożeńców Klaudii i Daniela Jaskulskich

 

Środa 26.09.2018r.       

18.00

1) + Annę i Tadeusza Rzymkowskich        

2) + Zbigniewa Pęcaka

18.30   

1) + Ryszarda Krupę – pog.

2) + Za zmarłych polecanych w rocznych wypominkach

 

Czwartek 27.09.2018r.

18.00

1) + Mariannę Groszkowską–pog.

2) + Edwarda Strojeckiego – pog.

18.30   

− O Boże bł. dla nowożeńców Dominiki i Patryka Jaworowskich

 

Piątek 28.09.2018r.      

18.00   

1) − Dziękczynno – błagalna, z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Bianki Przybysz z okazji 2 r. urodzin – od prababci

2) + Jana i Czesławę Antoszak

18.30   

+ Zofię, Wacława, Ryszarda i Zdzisława Kaniewskich i zm. z ich r-n

 

Sobota 29.09.2018r.     

7.30      

+ Edmunda Pawlaka – pog.

18.00   

1) + Halinę, Stanisława i Roberta Ciszkowskich, dziadków Ciszkowskich i Seroków

2) + Stanisława Ściechurę w 9 r.śm.

 

Niedziela 30.09.2018r.

9.00

1) + Hieronima Barczyka (uczestnika powstania warszawskiego)

2) + Jana i Bogumiłę Dąbkowskich

11.00   

1) − par.    

2) − Dziękczynno – błagalna, z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Stanisława z okazji kolejnej rocznicy ślubu

17.00   

+ Za dusze w czyśćcu cierpiące

Copyright © Parafia Serock 2018

Search